Šildymo sistemos

Šildymo sistemų įrengimas

Įvairiausių šildymo sistemų – radiatorinių, grindinio šildymo, kombinuotų įrengimas ir remontas. Senų sistemų modernizavimas, remontas. Darbus atliekame tik kokybiškomis medžiagomis.

Šildymas

Šildymas, vienas iš svarbiausių namų komfortą suteikiančių veiksnių. Teisingai pasirinkę šildymo sistemą – jūs puikiai jausitės savo namuose ištisus metus, nepriklausomai nuo oro permainų ir temperatūros. Mes įrengsime, suprojektuosime ir sumontuosime visą šildymo sistemą. Patarsime dėl sistemos pasirinkimo, jos funkcionalumo, patikimumo bei aptarnavimo. Montuojame kieto kuro, dujinius, granulinius katilus. Visiems atliktiems šildymo sistemos darbams suteikiame garantiją.

Vandentiekis, nuotekos

Suprojektuosime ir įrengsime vandentiekio ir nuotekų sistemas. Greitai ir kokybiškai atliekami darbai.

Katilinės

Katilinių įrengimas pagal klientų poreikius. Kieto kuro, granulinių, dujinių ir skysto kuro katilinių įrengimas. Katilinių automatika. Granulių degiklių pritaikymas esamiems katilams. Garantinė ir pogarantinė granulinių ir kieto kuro katilų priežiūra. Automatizuotų biomasės katilų ir katilinių projektavimas ir montavimas.

Konsultacijos

Konsultuojame dėl šildymo sistemų įrengimo. Sąmatų sudarymas. Sistemos paruošimas eksploatacijai. Katilų paleidimo/derinimo darbai. Hidrauliniai bandymai.