Kondicionavimo sistemų įrengimas

„Mitsubishi Heavy Industries, Ltd“ – Japonijos korporacija, viena iš pažangiausių kondicionavimo įrangos kūrėja ir gamintoja, turinti daugiau nei 40 metų patirtį. Mitsubishi Heavy Industries oro kondicionavimo įranga gyvenamosioms, komercinėms bei pramoninėms patalpoms pasižymi itin aukštu energetiniu efektyvumu, puikiomis eksploatacinėmis savybės bei yra pritaikyta Baltijos šalių klimatinėms sąlygoms.  Šaltesnio klimato šalyse aktualu, kad oro kondicionavimo įranga turėtų labai efektyvaus energetiniu pažiūriu šildymo funkciją. „Mitsubishi Heavy Industries, Ltd“ gamina šilumos siurblius „oras – oras“ ir „oras – vanduo“.

AlpicAir – naujos kartos kokybiška ir patikima oro kondicionavimo įranga. AlpicAir kondicionieriai pasirenkami tuomet, kai svarbu mažesnės investicijos į kondicionavimo sistemą, bet reikia patikimos įrangos už kokybę atitinkančią kainą. Kondicionieriuose naudojami tik ozono sluoksnį tausojantys šaldymo agentai R410A ir R407C, įranga sertifikuota ES RoHS.
AlpicAir oro kondicionieriai gaminami atsižvelgiant į Baltijos šalių vartotojų poreikius. UAB „BVT Partneriai“ sandėliuose yra visuomet užtikrinami oro kondicionavimo įrangos kiekiai pagal rinkos poreikius. AlpicAir – pakankama oro kondicionierių įvairovė, kad užtikrintumėte gerą savijautą, energiją darbe bei poilsį namuose!